Kurumsal

Project Image

Brn Seramik Yapı ve İnşaat Malzemeleri Ticaret Limited Şirketi BRN Seramik adı altında uzun yıllar Cam Mozaik, Seramik, Doğal Taşlar, Dekoratif  ürünleri doğru notada doğru insanlara ulaştırmayı başarmıştır. Türkiye genelinde sektörel bilinirliğe sahip bir firmadır.

BRN Seramik inşaat malzemeleri ve yapı malzemeleri pazarında ve cam mozaik markaları arasında aranan markadır. Cam mozaik kaplama uygulanan yüzeylerde kesinlikle ekstra bir temizlik gerekmemektedir. Satışını yapmış olduğumuz cam mozaikler hiçbir kimyasaldan kesinlikle etkilenmez, renk değiştirmez , hijyeniktir  neme ve dona karşı mutlak dayanıklılık gösterir. Ancak doğru bir cam mozaik uygulaması için doğru cam mozaik yapıştırıcısı seçimi önem arz etmektedir. Bunlardan dolayı seramik karo ve fayans karşısında bir alternatif ve en çok aranan ve kullanılan kaplama malzemesidir. Yıllar boyu renklerinden ve canlılığından hiçbir şey kaybetmez.

Brn Seramik mozaik ‘lerinin başlıca kullanım alanları: bina dış cepheleri, zeminler, dış cephe, holler, yüzme havuzu, süs havuzu, havuz, spa, sauna, banyo, mutfak, laboratuar, balkonlar, direkler, kolonlar, sütunlar, bina içi merdiven boşlukları, bina kaplamaları, jakuzi ve ıslak satıhlı tüm yüzeylerde, su izolasyon işlerinizde, yapılarınızda ve bina inşaatlarınızda, villa inşaatlarınızda her türlü dış cephe kaplama işlerinizde, duvar ve tavan kaplamalarında, dekor alanlarında kullanılır. En uygun cam mozaik fiyatları  her zaman Brn Seramik  tarafından sağlanabilir. Cam mozaik hijyenik, bakteri barındırmaz, kir  tutmaz  bu özelliklerinden dolayı  ilk tercih sebebidir. Mimari projelerde cam mozaik  mutfak,  cam mozaik banyo,  cam mozaik havuz, cam mozaik tezgah arası ihtiyaçları tarafımızdan karşılanmaya devam etmektedir.